W 4emplo wierzymy, że każda organizacja może rozwijać się, osiągać założone wyniki biznesowe i jednocześnie stwarzać miejsce pracy, z którego pracownicy są dumni. Zależy nam, żeby nasi Klienci byli silni wewnętrzne i odporni na wstrząsy z zewnątrz, dlatego na bazie naszych wieloletnich doświadczeń biznesowych stworzyliśmy narzędzie 4Emplo, które zapewni Twojej firmie ciągłość biznesu, stabilność w zmiennym otoczeniu i rozwój biznesu. Oprócz technologii, produktów to właśnie Ludzie robią różnicę.

Rozwiązanie, kierujemy do organizacji bez względu na branżę w jakiej działa. Do firm produkcyjnych, usługowych, consultingowych, doradczych realizujących projekty u swoich Klientów. Narzędzie dostępne jest w języku polski, angielskim, niemieckim, ukraińskim, itd. Oprócz narzędzia dostarczamy naszym Klientom naszą unikatową wiedzę dot. zarządzania, praktycznego wdrożenia sukcesji i ścieżek kariery. Przygotowania i wdrożenia procesów oraz przygotowania i wdrożenia menadżerów i pracowników.

W dzisiejszych czasach ogromnym wyzwaniem dla firm jest utrzymanie stabilnych wyników biznesowych i rozwój firmy w związku z rotacją pracowników, problemem w ich zastępowalności oraz utrzymania ciągłości biznesowej. Jesteśmy autorami rozwiązania 4Emplo zwiększającego efektywność organizacji poprzez połączenie digitalizacji, psychologii i podejścia procesowego w obszarze zarządzania ludźmi.

Co nas wyróżnia?

Nasz Zespół składa się z wieloletnich praktyków zarządzania oraz programistów. Wyróżnia nas praktyka i wiedza przełożona na rozwiązania i narzędzia. Po latach doświadczeń odrzuciliśmy to co nieskuteczne, trudne, niepraktyczne zostawiając tylko najlepsze rozwiązania.

Wysoka jakość i praktyczne podejście. Jeżeli więc szukasz skuteczności połączonej z wysoką jakością rozwiązań przy rozsądnych kosztach tej inwestycji jesteśmy dla Ciebie.

Korzystamy z naszych rozwiązań w biznesie dostarczając dzięki ich pomocy realnych wyników, z których jesteśmy rozliczani.

Dzisiaj nasze rozwiązania obejmują już kilkanaście tysięcy osób i kilkadziesiąt lokalizacji, co pozwala również zarządzać skalą. Porozmawiaj z nami, a wszystko ci opowiemy.

Nasza wiedza wynika z 20 letniego doświadczenia na stanowiskach zarządczych w firmach w różnych branżach, z kapitałem polskim oraz zagranicznym, wiedzy zarządczej, psychologicznej, znajomości rynku. Narzędzie, które stworzyliśmy jest wynikiem potrzeby biznesowej oraz braku adekwatnego do potrzeb rozwiązania na rynku.

Mamy przyjemność zaprosić na konferencję Firmy z Klasą, na której opowiemy o wyzwaniach rynku pracy, przedstawimy dane makroekonomiczne oraz nasze wynikające z wieloletniej praktyki biznesowej podejście i rozwiązania pozwalające na rozwój biznesu.

Dlaczego warto skorzystać z naszego rozwiązania i wiedzy?

Bo wiele organizacji nie osiąga zakładanych celów z uwagi na brak dostępnych wewnątrz tej organizacji odpowiednio przygotowanych osób.

Bo organizacje, które odpowiednio rozwijają Ludzi mają większą zdolność do osiągania celów biznesowych, wyników finansowych i rozwoju. Dają poczucie sensu i bezpieczeństwa swoim Pracownikom. Takie organizacje poprzez swoje Zespoły dostarczają oczekiwaną jakość do swoich Klientów. Generują wartość dodaną.

Rozwój sukcesji

Najlepsze drużyny mają świetne ławki rezerwowych. Biznes to gra zespołowa, a każdy zespół ma swoich liderów. Posiadając odpowiednią ławkę rezerwowych, czyli sukcesję, Twoi Liderzy mogą przejść na wyższy poziom skuteczności i przejąć inne odpowiedzialności, o których wcześniej mogli nawet nie pomyśleć. Proces budowania sukcesji jest wymagający, a jednak z naszym podejściem, możesz rozwijać bezpiecznie swoich Liderów i swój biznes. Przy okazji redukujesz koszty rekrutacji z zewnątrz oraz koszty związane z wdrożeniem nowych osób do Twojej organizacji. Obniżasz ryzyko zatrudniania niewłaściwych Ludzi. Szansa na wewnętrzy rozwój i awans znacząco zwiększa zaangażowanie personelu i wpływa pozytywnie na motywację i rozwój kultury organizacyjnej.

Rozwój sukcesji

Rozwój kompetencji

Brzmi jak slogan, ale wyjaśniając czym jest rozwój kompetencji ujmujemy to tak. Odpowiedni lider w danym miejscu to mniej nierozwiązanych problemów. Lider kompetentny szybko i sprawnie je rozwiązuje. Im lepszy człowiek w danym miejscu tym częściej pojawiają się pomysły, innowacje, zmiany oraz pieniądze, które zarabia Twoja firma. Taki człowiek ma określone potrzebne kompetencje. Rozwój polega na tym, żeby jego kompetencje mogły stale się podnosić, żeby był odpowiednio skuteczny w przyszłości. Docieramy do mocnych stron

Twoich Ludzi dzięki czemu mają szansę szybciej się rozwijać i wchodzą na wyższy poziom skuteczności. Biznes to gra zespołowa a kompetentni Ludzie to bezpieczeństwo, ciągłość biznesu, rozwój, jakość, świetne produkty i zadowoleni Klienci.

Spójny proces i dostęp do informacji

Przegląd zespołów

Otoczenie biznesowe jest wymagające i będzie wymagające. Wygrywa ten, którego Zespoły lepiej sobie radzą w tym otoczeniu. W naszym procesie przewidujemy również ten element do rozwoju. Rozwój całych zespołów. Dzięki naszemu podejściu otrzymujesz przegląd całych zespołów, ich mocne strony oraz elementy, które mogą je ograniczać. Przełożeni otrzymują realne narzędzia oraz informacje, dzięki którym mają możliwość podjąć odpowiednie działania. Te działania mają na celu pokonanie barier ale i świadome wykorzystanie potencjału dostępnych zespołów. Kluczem do osiąganie sukcesów przez organizacje jest zapewnienie aby całe zespoły funkcjonowały sprawnie, rozwijały kompetencje i wchodziły na wyższe poziomy skuteczności.

Przegląd Zespołów

Rozwój kultury organizacji

Wprowadzając do organizacji rozwój umiejętności, kompetencji, kulturę feedbacku w połączeniu z kontekstem biznesowym, celami oraz planami biznesowymi na przyszłość wpływasz na rozwój Kultury Twojej Organizacji. Kultury Organizacji, która opiera się na sprawczości, osiąganiu celów, współpracy, zaangażowaniu, promowaniu najlepszych, zapewniania rozwoju biznesu w połączeniu z rozwojem twoich pracowników.

Wzrost efektywności

W momencie, w którym rozmowy o kompetencjach poszczególnych osób, zespołów oraz ich liderów, są prowadzone w sposób ustrukturyzowany, powtarzalny – procesowy, i są osadzone w kontekście planów biznesowych, celów biznesowych, wzrasta świadomość wyzwań i oczekiwań. Osoby, które są odpowiedzialne za realizacje tych oczekiwań podejmują dodatkowe działania, żeby im sprostać. Równocześnie w tym kontekście rozwijane są ich kompetencje, które wspierają realizację przez nich tych celów.

Matryce kompetencji

Polityka płacowa

Opierając się na poziomie umiejętności, kompetencji, alokujesz podwyżki do najlepszych. Dodatkowo potrafimy połączyć wartość danego stanowiska z poziomem wynagrodzenia rynkowego, oraz poziomem jego umiejętności, postawy, kompetencji w organizacji, zapewniając spójność, sprawiedliwość wynagrodzeń.

Spójny proces, dostęp do informacji i dane liczbowe

Wdrażając nasze rozwiązania otrzymujesz spójny powtarzalny proces wspierany narzędziem. Otrzymujesz również dostęp do danych i informacji na wyższym poziomie przejrzystości. Porównywalne w czasie, na podstawie, których wyciągasz stosowne wnioski. Opierając decyzje o liczby podparte wywiadami i rozmowami zwiększasz szansę podjęcia najlepszych decyzji.

Zapraszamy do kontaktu

Anna Bachanek 4Emplo

Tel + 48 665 613 586

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *