Rozmowy z ekspertami: biznes, rozwój osobisty

i sukces – sięgnij po mądrość prelegentów!

Dominika Hapek

Założycielka projektu Sama Mama, w ramach którego prowadzony jest portal internetowy dla kobiet-Mam www.sama-mama.pl, Mentorka kobiet, prezes Fundacji Sama Mama

 
Wywiad
Anna z Firmy z Klasą: czym zajmuje się Fundacja Sama Mama ?
Dominika Hapek.: Fundacja Sama Mama wspiera kobiety w trudnym momencie życia, szczególnie w sytuacji okołorozwodowej. Od maja 2021 prężnie działamy i rozwijamy się by wspierać i pomagać kobietom.
Anna Firmy z Klasą:Skąd pomysł na takie działanie?
Dominika Hapek: Kiedy ruszył portal internetowy dla kobiet www.sama-mama.pl dostawaliśmy bardzo dużo zgłoszeń i zapytań od osób które potrzebują wsparcia psychologicznego i pomocy prawnej związanej z rozsatamiem, rozwodem czy separacją. Fundacja jest odpowiedzią na potrzeby kobiet, które są coraz bardziej świadome i szukają pomocy, nie boją się prosić o pomoc.

 

Anna z Firmą z Klasą: Co daje Ci najwięcej motywacji do pracy?
Dominika Hapek: Moje doświadczenie i droga którą przesyłam moga byc duzą motywacją. Największym motywatorem dla mnie jest świadomość na jaką skalę działa Sama Mama, bo założyłam sobie, że będzie to projekt o globalnym zasięgu. Moje cudowne córki są najsilniejszą motywacją.

 

Anna Firmy z Klasą: Jakie usługi oferuje Fundacja Sama Mama?
Dominika Hapek: Prowadzimy warsztaty i szkolenia rozwojowo-mentoringowe dla biznesu, stworzyliśmy kursy on-line dostępne na platformie edukacja.sama-mama.pl gdzie cały dochód z ich sprzedaży wspiera nasze działania statusowe . Co tydzień prowadzimy rozmowy -wywiady na żywo z Gośćmi na naszym fanpage. Na portalu istnieje możliwość publikacji artykułu.
Anna Firmy z Klasą: Czego wam zatem życzyć?


Dominika Hapek: Aby pojawiali się nowi Ambasadorzy naszych programów oraz klientów biznesowych na szkolenia i wspólne projekty, by z naszych działań skorzystało 1 mln kobiet w Europie .