Bilet Kraków 9.09.2023

Pamiętaj podać poprawny adres email! właśnie tam wyślemy twój bilet. 

299.00 

Agenda spotkania Kraków 09.09.2023

Od 8:00 - Rejestracja uczestników
Przewidywany czas spotkania od 10:00 - 17:00. W połowie przewidujemy przerwę networkingową. Będzie dostępna kawa, herbata oraz przekąski

Bilety są imienne. Proszę wskazać Imię i Nazwisko OSOBY, która będzie na wydarzeniu.
Jeśli ktoś nie otrzyma faktury, proszę napisać: firmyzklasa@onet.pl

Dla Osób, Które Kupią Bilet Na Hasło Oraz W Promocji Do Dnia 31.08.2023, Możliwość Zrobienia Darmowej Sesji Biznesowej (Wartość 400 Zł Lub Udzielenia Krótkiego Wywiadu – Darmowy Materiał Video Na Swoje Social Media I Możliwość Zareklamowania Się Szerokiemu Gronu.​

Joanna Piotrowska

Przejście z etatu do robienia flipów – czyli jak zarabiać roczną pensję w miesiąc!?

Anna Bachanek

Jak efektywnie rozwijać firmę oraz zwiększać wyniki biznesowe poprzez zbudowanie efektywnej zastępowalności pracowników (sukcesji) w obrębie kadry menadżerskiej, ekspertów oraz pracowników produkcyjnych.

Daniel Kubach

10 metod zwiększania efektywności

Jakub Betka

Właściciel firmy Conexus Low&Consulting oraz założyciel portalu NaLegalu.pl Cyberbezpieczeństwo w twojej firmie. Jak nie dać się oszukać w sieci. Jakie są najczęstsze metody ataków.

Katarzyna Wiorek

HR Specjalist Rekrutacja i szkolenia – wywierne korzyści dla organizacji. W jaki sposób odpowiednie działania HR przyśpieszają rozwój Twojej firmy?

Agnieszka Mikos

Inwestorka z 10-letnim doświadczeniem w inwestycjach w nieruchomości, również na rynkach zagranicznych. Autorka publikacji poświęconych inwestowaniu w nieruchomości na rynkach zagranicznych.

Teresa Wanda Nowak

Cypr Północny według czasopisma Forbes, jako najlepsze miejsce na świecie do inwestycji nieruchomości.

Andrzej Wybraniec

Rób to co kochasz, a nie będziesz pracować. Dlaczego warto wsłuchać się w siebie i dlaczego wtedy wszystko zaczyna się układać.

Roksana Śliwka

Jak dbać o finanse osobiste w czasach niepokoju. Dlaczego oszczędzamy, ale się nie bogacimy? Bogacenie się przy zachowaniu bezpieczeństwa.

Piotr Muniak

Sukcesja w biznesie

Wojciech Duch

Zarządzanie stresem oraz jak zdrowy styl życia, może zwiększyć efektywność i zyski. Zdrowie, witalność i równowaga między życiem zawodowym, a prywatnym to fundament, na którym opierasz wszystko.

Beata Mazur

Proste kroki do osiągnięcia realnego sukcesu, czyli: „Dlaczego garnek kipi.”

Jagoda Swaryczewska

Wolność wyboru 
Wystąpienia po około 15 – 20 minut, może ulec zmianie kolejność oraz może pojawić się ktoś nowy (rozmowy trwają). Do prelegentów dołączymy zdjęcia, agenda będzie na stronie od jutra oficjalne ogłoszenia rejestracji na Konferencję Firmy z klasą. Pojawią się kolejne niezwykłe ciekawe osobowości oraz tematy, a jako, że chcemy aby Państwo jak najwięcej skorzystało z prelekcji. Staramy się o maksymalne wykorzystanie naszego spotkania na konferencjach firmy z klasą.
Nie konkurujemy! Współpracujemy! Dla kogo jest to spotkanie? Dla Ciebie! Dla przedsiębiorców, którzy chcą rozwijać trwałe , wartościowe relacje. Masz szansę poznania potencjalnych partnerów biznesowych, wspólników, inwestorów. Dla kadry zarządzającej, inwestorów, managerów, handlowców, dla każdego kto chce rozwijać swój biznes.