Zapraszamy do lektury wywiadu z panem Rafałem, właścicielem firmy QA Rozmowę przeprowadzono specjalnie dla projektu Firmy z Klasą.

Co może Pan powiedzieć o sobie?

Nazywam się Rafał Hryniewicz od 13 lat pracuje z przedsiębiorcami w finansowaniu oraz obsługi księgowo-kadrowo, Od początku mojej działalności staram się skutecznie docierać do potrzeb nawet najbardziej wymagających przedsiębiorców.

Czym zajmuje się Pana firma?

Obecnie pełne nastawienie na usługi księgowo- kadrowe, te usługi świadczymy już dla państwa od 10 lat. Chcemy stale poszerzać naszą ofertę oraz trafić do klientów z całej Polski, dlatego poszerzyliśmy nasze biuro o usługi finansowe, w których załatwiamy ( leasingi, faktoringi, kredyty gotówkowe , kredyty inwestycyjne, kredyt obrotowy w rachunku , dotacje zwrotne i bezzwrotne , kredyty unijne, kolejna usługa jaką świadczymy w ramach biura to optymalizacja energii elektrycznej, pomagamy zakładać spółki zoo , zmiany w KRS , zmiana JDG na Sp. zoo .

Co wyróżnia Pana firmę na tle konkurencji?

Biuro rachunkowe QA swoim klientom oferuje darmowy system do skanowania dokumentów (scanye.pl) jak również program do fakturowania (subiekt123), które pozwoli przygotować się do zmian jakie zapowiada nam Ministerstwo Finansów KSeF (jest to krajowy system e faktur, które ma działać 1 lipca 2024 r. e-fakturowanie B2B będzie obowiązkowe dla wszystkich firm w Polsce.) Dodatkowo rozmawiamy o problemach z przedsiębiorcami jakie napotkają nasi klienci pomagamy im na każdym etapie ważnym etapem jest księgowanie, które zawsze mówimy Kliencie, księgowanie zostaw nam, obsługujemy takie branże jak:
-medycyna, finanse/ubezpieczenia, e-commerce, gastronomie, produkcja, import/export, marketing/reklama/pr, beauty .

Jakie usługi wyróżniają BIUREM RACHUNKOWYM QUALIFIED ACCOUNTANCY SP. Z O.O.? Co polecił Pan klientom?

Naszą firmę wyróżnia bardzo szeroka oferta co widać powyżej, jaka szeroką mamy usługę, aby klienci naszego biura nie tracili czasu na poszukiwanie, a mieli dostęp do najlepszych specjalistów w Polsce. Można z nami podjąć współpracę w każdym momoci nie straszne jest nam wyprowadzenie błędów, czy zaległości po innym biurze.
Obecnie proponujemy wszystkim klientom z całej Polski -20% od faktury którą obecnie płacicie .
Przy tym bym chciał tą ulotkę

Bardzo dziękujemy za rozmowę.
Dziękuję bardzo i zapraszam na naszą stronę www.qa.waw.pl Obecnie jesteśmy w trakcie uzyskania certyfikatu EKO dlatego ocen nas i nasz system pracy online.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *