Zapraszamy do lektury wywiadu z panią Joanną, właścicielką firmy Bioekosklep.eu. Rozmowę przeprowadzono specjalnie dla projektu Firmy z Klasą.

Co może Pani powiedzieć o sobie?

Sprzedażą produktów naturalnych, bio i ekologicznych zajmuję się od 2006 roku. Sprzedaję przede wszystkim zioła, suplementy diety, kosmetyki, miody oraz zdrową ekożywność. Od początku mojej działalności staram się skutecznie docierać do potrzeb nawet najbardziej wymagającego konsumenta.

Czym zajmuje się Pani firma?

Serwis internetowy Bioekosklep powstał po 15 latach nadziej działalności. Chcemy stale poszerzać naszą ofertę oraz trafić do klientów w całej Polsce. Zajmujemy się sprzedażą naturalnych produktów, takich jak zioła i herbaty ziołowe, odżywki dla sportowców, suplementy wspomagające pracę ludzkiego organizmu, a także przyprawy, żywność, a nawet kosmetyki.

Co wyróżnia Pani firmę na tle konkurencji?

Bioeskosklep posiada liczne kontakty ze specjalistami – naturoterapeutami, którzy zapewniają skuteczną oraz fachową pomoc w wyborze najlepszych preparatów ziołowych, które wspierają funkcjonowanie całego organizmu. Sprzedawane przez nas produkty są atestowane, w pełni oryginalne i pochodzące z legalnych źródeł, czyli przede wszystkim hurtowni farmaceutycznych oraz zielarskich.

Jakie produkty wyróżniają Bioekosklep? Co poleciłaby Pani klientom?

Naszą firmę wyróżnia bardzo szeroka oferta suplementów prozdrowotnych, złożonych wyłącznie z naturalnych, świetnej jakości składników. Można u nas kupić suplementy wspomagające zdrowie całej rodziny. Posiadamy również ofertę wysokiej jakości odżywek dla sportowców, również z w wersji wegańskiej i organicznej. Proponujemy również zdrową żywność oraz przyprawy, dzięki którym gotowanie będzie nie tylko łatwiejsze, ale również znacznie zdrowsze. Wyróżniają nas również ekologiczne kosmetyki naturalne, dzięki którym zadbamy nie tylko o zdrowie, ale także o piękny wygląd.

Bardzo dziękujemy za rozmowę.
Dziękuję bardzo i zapraszam na naszą stronę www.bioekosklep.eu oraz do zakupu naszych produktów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *